Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDorian Duçka në SPAK! Ç’po gatuhet kundër Edi Ramës?

Dorian Duçka në SPAK! Ç’po gatuhet kundër Edi Ramës?

Personazhi i famshëm në dosjen e ish-shefit të kundërzbulimit të FBI, McGonical, zoti Dorian Duçka është parë të hyjë në zyrat e SPAK.

Natyrisht që Duçka nuk ka shkuar për kafe apo vizitë, por për ty pyetur nga prokurorët e SPAK-ut.

Duçka është pjesë e hetimi të madh, ku del edhe kryeministri Edi Rama, por që shefi i qeverisë shqiptare e ka kaluar me humor, pasi e ka përjashtuar veten nga aventurat e McGonical.

Duçka ishte një nga njerëzit që Rama e përdori për të shoqëruar dëshmitarët në udhëtimet drejt Vjenës për t’u takuar me McGonigal dhe një zyrtar tjetër të FBI në lidhje me hetimin e financimit të lobimit të Partisë Demokratike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Interesante mbetet se cili prokuror nga SPAK po e heton Dorian Duçken, por që shikohet se diçka po gatuhet kundër kryeministrit Rama/ Koha Jonë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME