Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDrini Zeqo iku nga BBVIP3, reagon familja

Drini Zeqo iku nga BBVIP3, reagon familja

Gazetari Drini Zeqo iku nga shtëpia e ”BBVA3”, kjo për shkak të një emergjence familjare edhe pse kishte vetëm 4 ditë që ishte bërë pjesë e kësaj aventure. Në portale dhe rrjete sociale nisën edhe aludimet e kësaj ngjarje, dhe për këtë ka reaguar familja e tij nga llogaria zyrtare e gazetarit në Instagram.

”Njoftojmë të gjithë portalet që të mos krijojnë shqetësim te Drini dhe familjarë e tij. Familjarët e tij gëzojnë shëndet të plotë, njëkohësisht edhe Drini”, duke shtuar se së shpejti do të ketë një njoftim i dytë, por më pas postimi u fshi.

Drini u largua papritur dhe lajmi u bë me dije nga një zarf, të cilin e lexoi Julian Deda.

“Vëlla i Madh dëshiron t’ju informojë se për shkak të një urgjence familjare, Drini Zeqo është detyruar të lërë shtëpinë. Ai është shumë mirënjohës për kohën që ka kaluar me të gjithë ju dhe ju uron sukses në rrugëtimin tuaj në vazhdim”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME