Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETE plagosi kolegu në komisariat, vdes polici në spital

E plagosi kolegu në komisariat, vdes polici në spital

E plagosi kolegu me armë brenda në komisariatit Nr.3, ndërron jetë në spital efektivi i policisë

Efektivi i policisë Çaush Saliasi mësohet se ka ndërruar jetë në spital pasi u plagos nga kolegu i tij Ludian Zaimi brenda komisariatit Nr.3 në Tiranë.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërsa mësohet se Saliasi ka ndërruar jetë teksa po dërgohej në spital.

Burime bëjnë me dije se policët janë të dye efektive të patrullës së përgjithshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME