Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËEfi dhe Luizi bindin Qetësorin të largohet nga shtëpia e 'BBV'

Efi dhe Luizi bindin Qetësorin të largohet nga shtëpia e ‘BBV’

Vëllai i Madh e vendosi Efin përballë një misioni ku duhet të bindte Qetsorin që të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP” ditën e shtunë.

E duket se pjesë e këtij misioni u bashkuan dhe banorët e tjerë të cilët i kanë bërë disa oferta Qetsorit të cilat duket se e kanë bindur.

Ai ka thënë se mëngjesin e sotëm do të flasë në dhomën e rrëfimit, e më pas do të largohet gjatë spektaklit të së shtunës.

Mbrëmjen e djeshme, pjesë e misionit të Efit e cila kishte për detyrë që të bindte Qetsorin të largohej u bë pjesë edhe Luizi i cili dha kontributin e tij.

Luizi e mbështeti idenë e Efit, duke i thënë Qetsorit se Kristi dhe Nita kanë më shumë shanse se ai për të shkuar në finale.

Ai i ofroi atij 4500 euro dhe iphone-n që Vodafone i dhuroi, me kushtin që ai të dalë nga shtëpia.

Nita gjithashtu i tha se nëse ai e bën këtë gjest për të dhe nëse ajo shkon në finale, do t’i dhurojë atij 2000 euro.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME