Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEElvana Gjata, ra apo bëri sikur ra?!

Elvana Gjata, ra apo bëri sikur ra?!

Këngëtarja Elvana Gjata ka ndarë një moment paparazi që e ka postuar vetë

Derisa këto momente mund të jenë një “scoop” i mirë për media, ku ndodh shpesh që këngëtare dhe modele të rrëzohen gjatë defilimit të kuq apo në after-party, Elvana ka zgjedhur që vetë ta sjellë këtë foto

Duke postuar dy foto në Instagram, Elvana shfaqet me një fustan më të lirë se ai që e kishte veshur gjatë eventit të Valdrin Sahitit, e që ngjasonte me një sirenë të zezë.

“Fashion show vs after-party”, ka shkruar Elvana teksa tregon vetën ku është rrëzuar në makinën që e kishte përcjellë atë tek after-party.

elvanagjataaaa @instagram
elvanagjataaaa @instagram
elvanagjataaaa @instagram
elvanagjataaaa @instagram
elvanagjataaaa @instagram
elvanagjataaaa @instagram
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME