Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREEmrat/ Kaos në Kuvend, përjashtohen 27 deputetë të partisë demokratike

Emrat/ Kaos në Kuvend, përjashtohen 27 deputetë të partisë demokratike

27 deputetë, të partisë demokratike janë përjashtuar, ndaj të cilëve pritet të merret masë disiplinore pasi shkaktuan kaos dhe pamundësuan zhvillimin e seancës së sotme në Kuvend.

Në këto momente është mbledhur dhe Komisioni i Etikës, i cili pritet të ndëshkojë sjelljet e ligjvënësve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME