Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËEmrat/ Kryetarët e PS-së doganierë në Kakavijë

Emrat/ Kryetarët e PS-së doganierë në Kakavijë

Të gjithë kryetarët e Partisë Socialiste në Gjirokastër, duket se e kanë shfrytëzuar në maksimum mbështetjen politike të dhënë.

Deri më tani ata kanë qenë doganierë në Kakavijë dhe siç duket janë shpërblyer mirë.

Por edhe dita e tyre, erdhi pasi janë larguar nga puna.

Tre prej tyre janë shkarkuar, ndërsa edhe dy të tjerë pritet të largohen.

Pas largimit të ish-krerëve të PS-së, vendin e tyre pritet ta zenë kryetarët aktualë të partisë së Edi Ramës.

Doganierët e Kakavijës, ish-kryetarë të PS të cilët janë larguar nga detyra janë:

Ylli Rustemi, ish-kreu i PS ne Lunxhëri,

Islam Thana, ish-kreu i PS në Picar,

Isa Rabaj, ish-kreu i PS në Lazarat

Avdi Onjea.

Priter të largohen edhe dy doganier të tjerë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME