Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETEmrat/ Kush janë 25 të arrestuarit në disa qytete të vendit

Emrat/ Kush janë 25 të arrestuarit në disa qytete të vendit

Policia e Shtetit njoftoi sot për operacionin kombëtar “Sundimi i ligjit”, me 25 të arrestuar në disa qytete. Ata janë arrestuar pasi janë kapur me drogë dhe armë. Më poshtë emrat e tyre.

Qarku Tiranë/Shtetasit në kërkim: Fatmir Hoxha, Qazim Musteqja, Blerim Kullaj, Serxho (Jetmir) Dosku, Emilton Pjetri dhe Trazhgim Maçi

Shtetasit e arrestuar në flagrancë: Rubin Gjeta dhe Erjol Hajdari

Qarku Berat: Shtetasi në kërkim: Andjon Matarangasi

Qarku Dibër/Shtetasi në kërkim ndërkombëtar: Mergim Lazri.

Qarku Durrës/Shtetasit e shpallur në kërkim kombëtar: Arber Denizi, Shpëtim Sharra

Shtetasit në kërkim kombëtar: Elson Gjoka dhe Edison Shehu.

Qarku Fier/Shtetasi i arrestuar në flagrancë: Markos Berberaj

Qarku Shkodër: Shtetasi në kërkim: Kristian Fermosi.POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME