Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSHËNDETErëza më të mirë afrodiziake si ilaç erotik

Erëza më të mirë afrodiziake si ilaç erotik

Arrëmyshku është një erëz me erë të veçantë dhe të këndshme që përdoret për të shijuar shumë pjata.

Në Azinë e lashtë përdorej edhe si një ilaç erotic, që sillte përfitime për burrat dhe gratë. Në kohët moderne, kemi një studim për arrëmyshkun, i cili është bërë te minjtë. Është një eksperiment i vogël me rezultate mbresëlënëse. Studiuesit panë se me arrëmyshk, frekuenca dhe intensiteti i marrëdhënieve të tyre rritet shumë brenda dy deri në tre orë pas tretjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME