Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEE rëndësishme/ Ka humbur një portofol, na ndihmoni ta gjejmë

E rëndësishme/ Ka humbur një portofol, na ndihmoni ta gjejmë

Urgjente!
Mbreme rreth ores 21:30, në afërsi të stadiumit “Loni Papuciu”, ka humbur nje portofol ku brenda tij ka patur dokumenta Italiane dhe dokumenta shqiptare! Gjithashtu brenda tij ka patur edhe nje shume parash!


Ju lutem kush e gjen apo e ka gjetur te na kontaktoje duke na dhene vetem dokumentat!

E perserisim interesohemi vetem për dokumentat dhe jo per shumen e perave ne portofol!
Kush ka informacion te na kontaktoje ne kete numër telefoni 0682348141 kundrejte edhe nje shperblimi!

Ju faleminderit!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME