Sunday, September 24, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËEva Alikaj në shtëpinë e Big Brother VIP

Eva Alikaj në shtëpinë e Big Brother VIP

Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju.

Anabel zbulon se aktorja Eva Alikaj do të hyjë puntatën e së martës në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

Emri i saj si banore në BBVA përflitet që prej edicionit të kaluar.

Kujtojmë se banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për t’i interpretuar.

Burime për Anabel zbuluan se Eva do të surprizojë banorët dhe do të jetë konkurrentja më e re e reality show-t.

Eva, ka shprehur më parë se e ka menduar që të jetë pjesë e “Big Brother VIP”.

“Unë në fakt kisha ndërmend të futesha. Paçka se [më thanë që të mos futesha] unë bëj atë që më thotë mendja ime,” ka thënë Alikaj në një intervistë për “Goca & Gra”. Ajo shtoi se në të tilla formate “duhet të jesh vetvetja dhe po fitove, të fitosh për atë që je si njeri dhe jo si artist”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: