Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTFaqja me filma për të rritur kërkon të bëhet sponsor në fanellën...

Faqja me filma për të rritur kërkon të bëhet sponsor në fanellën e Interit

Prej disa javësh fanella e Inter-it karakterizohet nga një veçanti: nuk ka më sponsorin në pjesën e përparme të uniformës, sepse DigitalBits nuk ka respektuar pagesat për kompaninë e Steven Zhang.

Së fundmi skuadra zikaltër ka marrë një propozim mjaft të konsiderueshëm nga një faqe për të rritur të vendosur për të zgjidhur problemet e sponsorit të Interit.

Faqja në fjalë është My.Club dhe gazeta që raporton këtë lajm është Mirror e cila shkruan:

“Sajti për të rritur My.Club ka ofruar një marrëveshje që mund të shkojë deri në 80 milionë paund (rreth 100 milionë euro) për t’u bërë sponsor zyrtar i Interit deri në vitin 2029”.

Për më tepër, faqja ka krijuar tashmë një llogari ekskluzive për zikaltrit me mesazhin e mëposhtëm: “Kjo faqe dhe kjo fanellë janë ekskluzivisht të siguruara për ndoshta klubin më të mirë të futbollit në Europë”.

Internazionale.fr (@SoloInter) / Twitter
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME