Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEFieraku foto me ish kryeminstrin britanik Boris Johnson në ditën 110 vjetorit...

Fieraku foto me ish kryeminstrin britanik Boris Johnson në ditën 110 vjetorit të pavarësisë

Ilir Aliaj është një qytetar fierak i cili ka disa muaj që është larguar nga Fieri si çdo shqiptar i pashpresë. Ai ka udhëtuar drejt Londrës për një jetë më të mirë.

Ditën e sotme ai si çdo shqiptar ka festuar 110 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë në Londër dhe teksa kanë qënë duke festua me të tjerë shquptarë ai ka takuar edhe ish Kryeministrin britanik Boris Johnson ku i ka kërkuar që të pozojë me të në këtë 110 vjetor të pavarlsisë së Shqipërisë.

Foton me ish kryeministrin britanik Johnson fieraku Ilir Aliaj e ka postuar në faqen e tij në llogarinë e rrjetit social facebook.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: