Sunday, June 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFredi Beleri mesazh nga burgu

Fredi Beleri mesazh nga burgu

Ka reaguar nga qelia kandidati për kryetar bashkie në Himarë, Fredi Beleri, i cili është lënë sot në burg nga gjykata e Vlorës.

Momenti është tani!! Ju dua të gjithëve në krah!! Asnjë të mos mungoj në zgjedhjet e 14 Majit!!
Të gjithë jemi NJË dhe ju falënderoj nga thellësia e zemrës për mbështetjen, për dashurinë dhe ndihmën tuaj!!
Të gjithë bashkë për ndryshimin!! Për të ardhmen e vendit tonë!!”, shkruan në mesazhin e tij Beleri.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: