Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE”Fu*k shteti”/ Jim Belushi në Tiranë bën foto të pazakontë

”Fu*k shteti”/ Jim Belushi në Tiranë bën foto të pazakontë

Aktori me origjinë shqiptare, por i lindur dhe me jetë artistike në SHBA, Jim Belushi ka ardhur në Shqipëri. Këtë e ka treguar vetë aktori, përmes disa fotove të publikuara në Instagram, ku në njërën shihet që në sfond, në mur shkruhet ”fuck shteti”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: