Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEGeorgina publikon foton e ëmbël me Cristiano Ronaldon

Georgina publikon foton e ëmbël me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez dukej në qiellin e shtatë në fotot e reja të publikuara në Instagram ku shfaqej në një avion privat me Cristiano Ronaldon.

28 vjeçarja kishte veshur një fustan të bardhë të ngushtë që vinte theksin te dekolteja.

Ajo e shoqëroi veshjen me një varse të thjeshtë, një orë dhe disa byzylykë ndërsa për të qenë sa më rehat kishte veshur një palë atlete të verdha. Sigurisht nuk mungoi çanta ​​Hermes, marka luksoze me të cilën bukuroshja argjentinase është e fiksuar.

Image

Në një nga fotot, ajo shfaqej me partnerin e saj teksa krah postimit shkroi: “Pak ditë më parë me njeriun e ëndrrave të mia“. Fotot vijnë pasi ata festuan ditëlindjen e pestë të binjakëve të Cristiano-s, Eva dhe Mateos gjatë fundjavës.

Image
Image
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME