Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIONis provimi i parë i Maturës shtetërore 2022

Nis provimi i parë i Maturës shtetërore 2022

Fier – Si në të gjithë vendin edhe ne Fier maturantet  i janë nënshtruar procesit te provimit të gjuhës së huaj që ka qënë dhe provimini parë i Maturës shtetërore 2022.

Jane rregjistruar për këtë provim në rrethin Fier 1512 maturante për 20 shkolla shtetërore e provate. Ata janë grumbulluar në10 qëndera provimi

Nxënësit pojojmë se jamë pregatitur e presin rezultate të larta, por dhe prindër që kamë ardhur për të shoqëruar fëmijët pohojnë të njëjtën gjë

Tashmë nxënësit jane futur në klasa e provimi përfundonë ne oren 12.30

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME