Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOGjarpri i shpëton mrekullisht flakëve, qëndron në tokën e shkrumbuar

Gjarpri i shpëton mrekullisht flakëve, qëndron në tokën e shkrumbuar

Fier – Zjarri i rënë këtë pasdite në kodrat e Vajkanit në Fier, i ka prishur habitatin një gjarpri, i cili fatmirësisht u ka shpëtuar flakëve.

Siç duket edhe në video, ai qëndron mes tokës e cila është shkrumbuar plotësisht nga flakët.

Zjarri aktualisht po shtrihet në një territor të gjerë ndërsa rrezikohen të digjen ullishte dhe pemë frutore.  Flakët janë në një zonë ku ka e dhe banesa ndërsa pranë është edhe kisha e Vajkanit.

Në terren kanë zbritur të gjitha mjetet dhe efektivët e repartit zjarrfikës të Fierit.TCH

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME