Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjen vdekjen duke luajtur pranë bombulës oksigjenit fëmija 2 vjeçar

Gjen vdekjen duke luajtur pranë bombulës oksigjenit fëmija 2 vjeçar

Fier – Një 2 vjecar i familjes Rasha ka pesuar demtime e më pas ka ndërruar jetë pasi teksa ka qene duke luajtur prane nje bombule oksigjeni ajo ka rreshkitur duke rene e per pasoje e ka goditur femijen 2 vjecar i cili ka ndërruar jetë rrugës për spital

Burime bejne me dije se i mituri eshte derguar menjehere ne spitalin rajonal Fier ku po merr dhe ndihmen mjekesore

Në spitalin e Fierit, është sjellë nga familjarët për të marrë mjekim, një fëmijë i mitur 2 vjeç, i cili duke luajtur është dëmtuar aksidentalisht nga një bombul oksigjeni, e cila i ka rënë në kokë. Si pasojë e dëmtimeve të marra, i mituri ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME