Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjenden pjesë të një trupi njeriu në Xarrë të Sarandës

Gjenden pjesë të një trupi njeriu në Xarrë të Sarandës

Policia ka zbuluar një pjesë trupi njeriu në afërsi të fshatit Xarrë në Bashkinë Konispol.

Sipas mediave, trupi ishte i groposur, por jo i dekompozuar plotesisht pasi në të kishte ende inde.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po kryhen hetime.

Pjesa e trupit eshte derguar ne morgun e qytetit ne pritje te ekspertizes mjeko-ligjore nga specialiste qe do te vijne nga Tirana diten e nesërme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME