Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet i vdekur në banesë 74-vjeçari i paralizuar në Fier (vidio)

Gjendet i vdekur në banesë 74-vjeçari i paralizuar në Fier (vidio)

Fier – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit pak çaste më parë.

Sipas informacioneve të siguruara nga gazetarët mësohet se një 74 vjeçar është gjendur i vdekur në banesën e tij.

Viktima me inicialet P.Ç eshte gjetur i vdekur ne banesën e tij ne lagjen Liri Gero ne Fier, ndërsa mësohet se i moshuari vuante dhe nga paraliza.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME