Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet kufomë mashkulli 35 vjeçar i mbytur në plazhin e Pishporos

Gjendet kufomë mashkulli 35 vjeçar i mbytur në plazhin e Pishporos

Fier – Eshte gjetur një kufome e mbytur ne Plazhin e Pishporos  në zonën e Levanit

Kufoma mendohet të jetë afro 35 vjecar, i seksit mashkull që pas verifikimit policia pohoi se i përket
Besmir Hoxha

Paraprakisht dyshohet se eshte mbytur duke notuar, pasi eshte gjetur pa shenja dhune ne trup.

Banorë plazhist që e panë kanë njoftuar policine e cila ka shkuar ne vëndin e ngjarjes

Lajmi konfirmohet nga policia Fier qe thote se kufoma po sillet ne morgun e spitalit Fier e pas kontrollit mjeko ligjor do kryej do meret nga familjaret per te kryer ceremonine mortore

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 19:50, në plazhin e Pishporos, Fier, duke u larë në det, është mbytur dhe ka ndërruar jetë shtetasi B. H., 35 vjeç, banues në Levan.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes së 35-vjeçarit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME