Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIGoogle ndryshon imazh dhe vishet kuqezi! Rama: Po, është dita e flamurit...

Google ndryshon imazh dhe vishet kuqezi! Rama: Po, është dita e flamurit më të bukur në botë

”Po, është dita e flamurit më të bukur në botë”, janë fjalët që kryeministri Edi Rama i ka bashkëngjitur fotos së vetë Google ka postuar sot, të flamurit kuqezi. Foto që e sheh mbarë bota. Për 111 vjetorin e Pavarësisë, Google ka një dhuratë për shqiptarët. Google ka ndryshuar imazhin dhe është veshur kuqezi në nder të shpalljes së pavarësisë të Shqipërisë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME