Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREHidri: "Lojtari" Ilir Meta nuk ka ikur nga Shqipëria

Hidri: “Lojtari” Ilir Meta nuk ka ikur nga Shqipëria

Denis Hidri thotë se Ilir Meta nuk ka ikur jashtë Shqipërisë, ai është ktu, duke postuar edhe një foto me të në ambiente të një berberhane. Ai shkruan se Meta është një “lojtar fantadtik” në politikën shqiptare.

Lexoni postimin e tij në rrjetin social facebook.

“Rilindas”, Patronazhistë, “aktivistë”, anal-istë e frymorë të tjerë pa tru, të eksituar deri në ekstazë, kishin disa ditë që deklaronin plot siguri, se ish presidenti Meta ishte arratisur.

Dukshëm e njohin shumë pak, apo e ngatërrojnë më ara që vishengel si gratë dhe gjej ë strehë në Greqi.

Presidentin Meta ka treguar së ai nuk e njeh frikën. Ai është një politikan shumë i regjur, i zgjuar dhe më shumë përvojë dhe një takticien brilant.

Ai është edhe mjeshtër i simbolikës, të cilën e përdor më shumë efikasitet. Pasi i la të argëtoheshin me lugë bosh disa ditë, ai doli i qetë sot në Tiranë.

Daljen e tij të parë publike ai e bëri në Berberhane. Simbolikë më të qartë dhe domethënie më kuptimplote nuk mund të gjendet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME