Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREHoroskopi i Paolo Fox, e hënë 18 dhjetor 2023: parashikime për të...
" title="Tumblr" >
Tumblr

Horoskopi i Paolo Fox për nesër është një mundësi e pashuar për t’u informuar për të gjitha të rejat që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral.

Çdo ditë astrologu i dashur i Rai 2 formulon parashikime astrologjike për dashurinë, punën dhe shëndetin që synojnë dymbëdhjetë shenjat e zodiakut.

Ja, më poshtë, parashikimet e marra nga horoskopi i Paolo Fox-it për ditën e nesërme, e hënë 18 dhjetor 2023, shenjë për shenjë, përkthyer nga noa.al.

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër dhe deri në fund të muajit do të mund të rizgjoni një ndjenjë, ta riktheni dashurinë në plan të parë. Duke filluar nga kjo e hënë në mbrëmje do të ndiheni shumë më mirë, do të jeni më pozitivë dhe energjikë. Përfitoni nga kjo për të treguar dashurinë tuaj ndaj personit të dashur për ju. Me kalimin e kohës do të mund të gjeni ekuilibrin e duhur mes diskutimeve në punë, përparimit dhe sfidave të reja për të kapërcyer.

Demi

Tani e tutje histori të reja dashurie do të lindin nën një yll me fat. Nëse kohët e fundit keni marrë një detyrë prestigjioze dhe tani po merreni me lodhjen e punës suaj, përpiquni të shtrëngoni dhëmbët dhe të vazhdoni. Këtë të hënë do të kaloni një fazë disi të plogësht që do t’ju habisë pasdite, kur të jeni më të lodhur. Përpiquni të mos nervozoheni, kontrolloni me kujdes fjalët dhe shmangni diskutimet e mëtejshme, veçanërisht me partnerin/en tuaj.

Binjakët

Një ditë pozitive, veçanërisht në dashuri, shihet të jetë e hëna që po afron. Inkurajoni pajtimin dhe sqarimet nëse keni debatuar kohët e fundit me dikë, shmangni ngritjen e mureve nëse doni dikë, sherri apo inati nuk do t’ju çojnë larg. Ndaj tregohuni të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht nëse jeni duke përjetuar disa pasiguri ose nëse jeni veçanërisht të zënë me punën tuaj. Shmangni derdhjen e shqetësimeve praktike në marrëdhënien tuaj si çift apo familje. Qëndroni larg zgjedhjeve të rrezikshme.

Gaforrja

E nesërmja premton të jetë një ditë e shkëlqyer e ndriçuar nga një Hënë e mrekullueshme te Peshqit. Kushdo që ka pasur keqkuptime apo kriza të vogla në marrëdhënien e tyre, duhet të shfrytëzojë rastin për të folur për këtë. Jeni gati të zgjidhni një problem ligjor që ju mundon prej kohësh.

Luani

Në dashuri nuk duhet të rrini duarkryq, por të ekspozoni veten dhe të përfitoni nga ky moment. Deri në fund të vitit, edhe beqarët më të ngurtësuar mund të përjetojnë një pasion të papritur. Ndërsa çiftet që debatuan më shpesh në nëntor do të jenë në gjendje të arrijnë të shuajnë debatet e tyre.

Virgjëresha

Siç e parashikon horoskopi i Paolo Fox-it, nesër Hëna në kah të kundërt, mund t’ju shtyjë të grindeni shumë dhe të ngrejë polemika të reja në familje: përpiquni të bëni më shumë kujdes. Në punë do të ketë nga ata që do të duhet të kapërcejnë një pengesë, është një nga ato që bëjnë të përjetohen momente stresi të mëdha.

Peshorja

Në këtë fillimjavë mund të goditeni nga disa momente ankthi, nga nevoja për të kërkuar rikuperim, e kjo sidomos, nëse në muajt e verës dhe të vjeshtës nuk keni qenë mirë dhe keni punuar pak. Sfera sentimentale dhe kontaktet, në përgjithësi, janë shumë interesante. E hëna do të jetë një ditë pozitive për ju dhe do të mund t’i përkushtoheni më shumë relaksimit dhe argëtimit, mos mendoni më për problemet që keni pasur në të kaluarën, përpiquni të shijoni momentin, edhe nëse nuk mund të kënaqeni me shumë. E pra nëse, as dalje në klabe, as udhëtime jashtë qytetit – gjeni atë që mundeni dhe që ju nevojitet në krahët e njerëzve të dashur që mund të përqafoni. Dashuria nuk pëson tronditje të mëdha në këtë periudhë.

Akrepi

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e hënë 18 dhjetor 2023), do të jetë një ditë e këndshme për ju, planetët janë në anën tuaj dhe ju bëjnë që pasioni të rritet. Përfitoni nga kjo për të organizuar diçka të bukur për personin që ju fal dashuri, gjithashtu për të të bërë që të falen disa gjëra të së shkuarës. Ajo që ka rëndësi nga këtu e tutje do të jetë të përpiqeni të rikuperoni optimizmin dhe pozitivitetin dhe të mos pushtoheni nga kujtimet negative apo zemërimi ndaj dikujt. Brenda pak muajsh yjet do t’ju japin diçka më shumë, por do të duhet të jeni gati për ta marrë atë.

Shigjetari

I dashur Shigjetar, yjet flasin për ndryshime të vazhdueshme, sidomos në fushën profesionale, nuk mund të tërhiqeni për momentin, mos kini frikë, sukseset po vijnë. Mund të jetë gjithashtu një ndryshim qyteti ose diçka ndryshe nga e kaluara. Dashuria gjithashtu vazhdon mirë, ju nuk keni planetë kundërshtarë. Gjysma e dytë e muajit do t’i lejojë Shigjetarit të etur të përfshihen dhe të kenë takime të reja interesante. Për më tepër, Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj në fund të dhjetorit: cila kohë është më e mirë për dashurinë? Favorizohen aktivitete krijuese ose kontakte me njerëzit.

Bricjapi

Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër mund të keni disa dyshime ose pavendosmëri në lidhje me një vendim për shtëpinë. Më në fund po dilni nga periudha kritike në dashuri: tani e tutje gjërat do të shkojnë shumë më mirë. Konsensusi dhe mundësitë e reja janë në rrugë e sipër.

Ujori

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox nesër (e hënë 18 dhjetor 2023), do të jetë një ditë e ndrydhur, lodhja ka filluar të ndihet, përpiquni të jeni vigjilentë sidomos në dashuri, mendoni mirë përpara se të flisni. Edhe nëse në javët e kaluara keni përjetuar një prerje, një mbyllje të papritur, në ditët në vijim do të keni shansin për t’u rikuperuar, mundësi të reja për të vepruar. Detyrojeni veten të keni më shumë durim ndaj të tjerëve, veçanërisht ndaj atyre që mendojnë ndryshe nga ju.

Peshqit

Të dashur Peshq, një ditë pozitive në dashuri, përpiquni t’u jepni më shumë hapësirë ndjenjave tuaja, keni nevojë për të. Yjet ju japin sharm të madh dhe ky mund të jetë shansi juaj. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë. Mund të ndjeni nevojën për të marrë më shumë konfirmim në dashuri. Forca! Po kaloni në një periudhë të bukur, veçanërisht për ndjenjat. Ndërkohë, do të duhet të jeni mjaft të durueshëm për të përballuar disa trazira familjare/noa.al

" title="Tumblr" >
Tumblr
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME