Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTHoteli vishet me ngjyrat e Romës, ja ku do të akomodohen italianët

Hoteli vishet me ngjyrat e Romës, ja ku do të akomodohen italianët

Mak Albania në Tiranë, ose Sheraton siç njihet, po bëhet gati të presë Ekipin e Romës.

Hoteli i njohur do të jetë keto ditë streha e romanëve, që vijnë ne Tiranë për finalen e Conference League.

Stafi mbështetës ka mbërritur në Sheraton, që po brandohet me simbolet e ekipit italian.

UEFA ka zgjedhur këtë hotel për finalistët romanë, jo vetëm për afërsinë me ‘Air Albania’, por edhe për komoditetin dhe lehtësirat që ofron.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME