Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETI njëjti orar. PD në protestë, Rama inaguron Bypassin e Vlorës

I njëjti orar. PD në protestë, Rama inaguron Bypassin e Vlorës

Në një kohë që opozita dhe shqiptarët nesër pasdite do të jenë në shesh, kryeministri Edi Rama nuk do të jetë aspak në Kryeministri. ”Bypassi i Vlorës” do të jetë i kalueshëm për automjetet në të 28.8 km e tij nga pasditja e të enjtes.

Po ashtu ceremonia e inagurimit do të zhvillohet në orën 19:00, ku i pranishëm do të jete dhe kryeministri Rama, ku në të njëjtën orë, edhe Berisha nis protestën në Tiranë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME