Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREIlir Meta lë malet dhe lahet te lumi Vjosa

Ilir Meta lë malet dhe lahet te lumi Vjosa

Meta ka reklamuar vazhdimisht malet dhe majat e larta. Ndërsa sot Ilir Meta ka shkuar te lumi Vjosa dhe lahet, me sa duket edhe me Tedi Blushin. Përveç freskut të lumit, Meta ka përçuar mesazhin se lumin Vjosa do ta mbrojmë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME