Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJa 10+ fustanet e nusërisë që duhet t’u thuash PO

Ja 10+ fustanet e nusërisë që duhet t’u thuash PO

Thuhet shpesh se e vetmja gjë më e vështirë se të gjesh një partner për t’u martuar është të gjesh fustanin perfekt me të cilin do të ngjitesh në altar. Nëse në rastin e parë bëhet e vështirë për shkak se nuk keni qëlluar në shenjë me njeriun e zemrës, e dyta ndodh se mundësitë janë të pafundme, ndaj edhe zgjedhja e duhur bëhet më e vështirë.

Tendenca e fustaneve të nusërisë po zgjerohet përtej dantellave dhe tylit klasik dhe shkon në detaje perlash, puplash, fjongosh etj.

Një “det” mundësish për zgjedhjen e bardhë, sipas tendencave që do të bëjnë namin vitin e ardhshëm.

Nëse e ka ndarë mendjen të jesh nuse në 2024, ja disa ide për ty:

#1 Doreza të vërteta

#2 “Lidhu” me një fjongo

#3 Stil & skaje

#4 Mëngë të fryra

#5 Xhaketa dhe kostume

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME