Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJa cilët janë sekretarët e rinj të PS-së

Ja cilët janë sekretarët e rinj të PS-së

Pas Kongresit të Jashtëzakonshëm, ku folën për çfarë ka bërë qeveria dhe prioritete e saë ardhmes, u mblodh Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste. Anëtarët e Asamblesë Kombëtare votëbesuan aparatin përbërës të Sekretariatit të Partisë Socialiste të Shqipërisë.

Blendi Klosi-Sekretar i Përgjithshëm
Ardian Çela-Sekretar Organizativ
Eduart Ndreca-Sekretar i Burimeve Njerëzore
Evis Kushi-Sekretare e Gruas
Etjen Xhafaj-Sekretar Digjital dhe i Rinisë
Eridjan Salianji-Sekretar për Çështjet Zgjedhore
Milva Ekonomi-Sekretare e Programit
Romina Kuko-Sekretare për Marrëdhëniet me Jashtë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME