Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKanabis në oborrin e shtëpisë, policia procedon 16 vjeçarin nga Kurjani

Kanabis në oborrin e shtëpisë, policia procedon 16 vjeçarin nga Kurjani

Një 16-vjeçar nga Roskoveci i Fierit është proceduar penalisht, pasi në oborrin e shtëpisë së tij janë gjetur të kultivuara bimë të dyshuara narkotike cannabis sativa.

Policia

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal për një shtetas 16 vjeç, banues në Kurjan, Roskovec, pasi në oborrin e banesës së tij, janë gjetur të kultivuara bimë të dyshuara narkotike cannabis sativa.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME