Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËKaq e veçantë! Kjo veshje e Beyoncé-s fiksoi internetin

Kaq e veçantë! Kjo veshje e Beyoncé-s fiksoi internetin

Beyoncé filloi turneun e saj të shumëpritur botëror “Renaissance” në Suedi të mërkurën dhe ende interneti nuk e ka marrë veten nga magjia e performancave të saj. Si përherë, veshjet e Queen B ishin të përkyera, por njëra specifikisht tërhoqi më tepër vëmendje.

Vëhet fjalë për një trupore të markës spanjolle Loewe. Siç mund ta shihni, detaji i veçantë janë duart në pjesën e këmbëve, gjoksit, zonën intime dhe të pasmeve të saj.

Beyoncé e kompletoi look-un me një palë doreza lateks të zeza që ndihmonin për të krijuar iluzionin optik me duart.

Kjo veshje Loewe që ka veshur Beyoncé do të jetë në librat e historisë,” shkroi një përdorues në Twitter.

Veshja u konceptua nga drejtori artistik i Loewe, Jonathan Anderson, i cili është ndër stilistët më të kërkuar të modës në botë.

https://vm.tiktok.com/ZM2JuyQGX/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME