Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEKeisi: Çunat nuk më ftojnë për kafe se kanë frikë babin

Keisi: Çunat nuk më ftojnë për kafe se kanë frikë babin

E ftuar këtë javë në “Why Not” në RTV Ora Keisi Meidni foli dhe për jetën e saj personale.

Bukuroshja bjonde u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë “frikë” Sabjanin.

“Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabjanin. Më duket do ngelim pa martuar,” tha ajo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME