Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKëngëtaria Elsa Lila del e pafajshme në Itali

Këngëtaria Elsa Lila del e pafajshme në Itali

E njohura artiste Elsa Lila ka dalë e pafajshme në Itali. Avokati Saimir Visha thotë se mbesa e tij Elsa Lila është e lirë dhe janë pushuar të gjitha akuzat ndaj saj.

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat.

E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë, kanë vjellur vrer për Elsën.”-tha Visha.

Elsa Lila njihet si mbreteresha e kengës shqiptare.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME