Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËPresidenti Meta: Në 25 korrik fillon ekzekutimi i frikës

Presidenti Meta: Në 25 korrik fillon ekzekutimi i frikës

Gjat intervistës së sotme të dhën në emisonin televiziv “Top Story” Presdienti i Repoblikës Ilir Meta ka bër një premtim solemn se pas largimit nga Presidenca në 25 korrik nis “Lufta e ekzekutimit të frikës”

Presidenti Meta: Jap nje premtim solemn para te gjithe shqiptareve, si ish-student i dhjetorit ’90, per te gjithe ata qe donin te asgjesonin pluralizmin, se MË 25 KORRIK FILLON EKZEKUTIMI I FRIKES dhe nis rikthimi i transparences dhe llogarines ne cdo nivel. Nis nje lufte e pakompromis kunder mafies lokale, rajonale dhe nderkombetare

Presidenti Meta: Raportin tim nuk e kam me nderkombetaret, por vetem me shqiptaret. Dhe kete raport me shqiptaret do ta kem ne menyre te hekurt ne te ardhmen

Presidenti Meta: Kushtetuten e SHBA e kam frymezim, per liri, pavaresi dhe sovranitet. Marredheniet e Ilir Metes me SHBA jane perfekte sepse asnjehere nuk i ka genjyer dhe asnjehere nuk ka shkelur ligjet amerikane.

Në 25 korrik fillon ekzekutimi i frikës dhe liria e demokracia llogaridhënia do vendosen në këtë vend.
Kjo do të filloj duke luftuar në mënyrë të jashtëzakonshme si asnjëherë tjetër korrupsionin dhe mafien, atë në pushtet dhe në rrugë dhe mafien ndërkombëtare.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME