Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKërkohet ndihmë urgjente për ti shpëtuar jetën Kledianit nga Patosi

Kërkohet ndihmë urgjente për ti shpëtuar jetën Kledianit nga Patosi

Kledjan Goxhaj i cili prej 25 ditesh ndodhet ne spitalin e traumes ne gjendje kome.

Shqiptarët e tregojnë veten në momente të vështira si ndodhet edhe familja e Kledjan Goxhaj nga Patosi, të tregojmë se ne kemi zemër të madhe dhe ndihmojmë, shpëtojmë jetë

Familja e tij ne pamundesi ekonomike e ka te pamundur per ta cuar ne nje spital privat apo spital jashte vendit per nje trajtim me te specializuar .

Gjendja e tij eshte kritike dhe per kete arsye kerkoj kush ka mundesi me ndihma monetare sado te vogla do na nevojiteshin shume.

Ju falenderoj !0696913145.

Banka: Credins Bank Kodi swift: CDISALTRXXX

Titullari llogarise: Durim Goxhaj

Numri llogarise: 00001804249

IBN: AL87 2121 1009 0000 0000 0180 4249

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME