Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKhloe Kardashian magjeps me fustanin e krijuar nga stilistja shqiptare

Khloe Kardashian magjeps me fustanin e krijuar nga stilistja shqiptare

Khloe Kardashian i la të gjithë pa fjalë në dasmën e shoqes së saj të ngushtë, Stephanie Shepherd dhe Larry Jackson. Në fotot e reja të shpërndara në Instagram të mërkurën 39-vjeçarja shkëlqente me një fustan mahnitës të argjendtë nga stilistja shqiptare, Lena Berisha.

Khloe qëndronte në taka argjendi të larta dhe kishte lënë flokët e saj bionde të kapura topuz me disa fije të lëshuara sipër fytyrës.

Ajo vendosi diamant dhe perla në qafë, një palë vathë diamanti dhe mbante një byzylyk gjithashtu me diamant në njërën dorë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME