Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKishte ardhur për pushime, zhduket gjermani në Orikum

Kishte ardhur për pushime, zhduket gjermani në Orikum

Ka humbur një shtetas gjerman I cili kishte ardhur me pushime në Shqipëri. Gjermani po I kalonte pushimet në zonën e Orikumit.

Heren e fundit ka publikuar një video në Karaburun. Rreth orëve të para të mengjesit se bashku me qenin e tij ai është nisur nga Orikumi në drejtim të Karaburunit.

Ka qenë një qytetar shqiptar që ka sinjalizuar policinë. Në kërkim 73 vjecarit janë efktivë të policisë dhe zonave të mbrojtura.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME