Sunday, April 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKleçka që prishi foton idilike të familjes Rama

Kleçka që prishi foton idilike të familjes Rama

Kryeministri ka publikuar sot një foto jo të zakonshme nga Boga, ku shihet në mes të dëborës, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe biri Zaho.

Por shkrepja idilike që do te tregojë sikur familja po shijon malet dhe natyrën tradhetohet nga një detaj i vogël. Ata nuk i janë kushtuar as ecjes në male, as çarjes së dëborës, por kanë ndalur në rrugë thjeshte sa për nje foto instagrami, njësoj si vajzat e shoubizit.

Po ta hapësh pak pamjen me gishta shikon se pas shpines së Ramës duket një foristradë e zezë që i ka ndaluar aty sa për një pozë.

Por edhe kështu i rrethuar nga familja dhe me sfond jo të zakonshëm duhet pranuar se shefi i qeverisë duket më mirë sesa në krah të Belës, Elisës apo Hulusiut. Lapsi

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: