Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOKlosi dhe Balla: PS do të shkojë në kongresin e saj me...

Klosi dhe Balla: PS do të shkojë në kongresin e saj me një platformë të re (vidio)

Nga selia e PS së Fierit Taulant Balla dhe Blendi Klosi kanë pohuar se po kryejnë takime me bazën pasi PS në kongresin e saj do të shkojë me një platformë të re. PS do të jetë më e hapur e do të pranojë elementë të rinjë.

Ata pohuan se, ka gare, ka konkurence, be duam nje PS qe ti pershtatet momenteve dhe nevojave aktuale te momentit që ka shoqëria jonë.

Klosi nga ana e tij ka pohuar se , duhet te pregatisim soacialiatet per nje mandat te 4 qeverisës, te pergatisim PS dhe shoqerine shqiptare per nje Shqiperi europiane, do shpalosim një platformë në kongresin e partise.

Shikoni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME