Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKopshti i ri Zoologjik ngre siparin në 1 qershor

Kopshti i ri Zoologjik ngre siparin në 1 qershor

“1 Qershori po vjen me një super dhuratë për fëmijët e Tiranës dhe jo vetëmKopshti i ri Zoologjik”- shkruan kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Ai ka postuar disa foto nga ndërtimi i ri në këtë Kopësht.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME