Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTKupa e Italisë, shiten të gjitha biletat

Kupa e Italisë, shiten të gjitha biletat

Janë shitur gjitha biletat për ndeshjen finale të Kupës së Italisë.

Në finalen e kësaj gare do të përballen Juventusi dhe Interi, shkruan Gazeta Express.

Kjo ndeshje do të zhvillohet më 11 maj në “Olimpico” të Romës.

 “La Gazzetta dello Sport” ka raportuar se të gjitha biletat për këtë ndeshje tashmë janë shitur.

Kësisoj, përkrahja e tifozëve për të dy skuadrat të mërkurën mbrëma nuk do të mungojë.

Finalja Juventus – Inter do të zhvillohet nga ora 21:00.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="it" dir="ltr">Juve-Inter, oltre 5 milioni di incasso, è record <a href="https://twitter.com/hashtag/JuventusInter?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#JuventusInter</a> <a href="https://t.co/jSW7rsgdd3">https://t.co/jSW7rsgdd3</a></p>&mdash; La Gazzetta dello Sport (@Gazzetta_it) <a href="https://twitter.com/Gazzetta_it/status/1524092104938606593?ref_src=twsrc%5Etfw">May 10, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME