Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEBeatrix - Donaldit: Ja çfarë ke humbur

Beatrix – Donaldit: Ja çfarë ke humbur

Beatrix Ramosaj ka postuar një foto në rrjetet sociale ku është shfaqur në top formë

Këngëtarja dhe tashmë edhe ylli televiziv, që doli nga Big Brother Albania VIP 1, është ringjallur në karrierë ku ka realizuar një këngë që ka marrë miliona klikime.

Por, lidhjen e saj, që ajo e krijoi gjatë qëndrimit në shtëpi të Big Brother me aktorin Donald Veshaj ka përfunduar me të dalë ai jashtë shtëpie.

E në këtë foto, Beatrix sikur i tregon atij se çfarë bukurie ka humbur, teksa poshtë saj ajo ka shkruar:

“Shumë e preferuar nga universi”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME