Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKy është 70-vjeçari që u vra me sëpatë nga fqinji në Shkodër

Ky është 70-vjeçari që u vra me sëpatë nga fqinji në Shkodër

70-vjeçari, Musa Bajraktari, është vrarë me sëpatë nga fqinji i tij dhe trupi i ishte hedhur në kanal.

Ngjarja ka ndodhur të enjeten në fshatin Boks, që fillimisht ngjarja u raportua se 70-vjeçari ishte gjetur i vdekur në kanal për shkaqe natyrale. Por grupi hetimor i policisë ka mundur të zbardhë se ngjarja është vrasje dhe jo vdekje për shkaqe natyrale.

Nga hetimet rezulton se 70-vjeçari ishte goditur me sëpatë nga fqinji duke i shkaktuar vdekjen. Policia ka arrestuar autorin e dyshuar, 60-vjeçarin Xhemal Zeqiri, i akuzuar për vrasje me dashje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME