Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTLigue 1,/ PSG në sezonin e ri, Messi shënon dopietë 

Ligue 1,/ PSG në sezonin e ri, Messi shënon dopietë 

PSG e ka nisur sezonin në Ligue 1 me një fitore të thellë 5-0 në transfertën ndaj Clermont. Neymar, Hakimi dhe Marquinhos shënuan në 45 minutat e para.

Në fundin e ndeshjes kishte kohë dhe për një dopietë të Messit, i cili e nis në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri, pasi vitin e kaluar kishte vuajtur jo pak për gjetjen e golit.

https://hotfooth.coolvidup.com/embed/mTEDobAQLRyUR

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME