Wednesday, March 22, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLook-u i vitit, Michelle Obama i habit të gjithë me stilin

Look-u i vitit, Michelle Obama i habit të gjithë me stilin

Ish-zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama, është gjithmonë në qendër të vëmëndjes. Ajo ka nisur një turne për promovimin e librave dhe si gjithmonë zgjedhjet e saj në stil po zënë titujt kryesorë në media.

Të martën, në Atlanta, ajo doli në skenën e Fox Theatre me një xhaketë me ngjyra Roksanda x Fila dhe pantallona të zeza me bel të lartë. Obama e kompletoi look-un e saj me çizmet e zeza me majë ndërsa kishte guxuar po ashtu edhe me modelin e flokëve.

Veshja i shtohet një liste në rritje të stilit që ajo ka zgjedhur të ndjekë gjatë promovimit të librit të saj të tretë, “The Light We Carry”, i cili reflekton se si ajo është përballur me marrëdhënie të ndryshme, dyshimet rreth vetes dhe ankthin gjatë periudhave të pasigurta.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: