Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina del nga rruga, drejtuesi humb jetën

Makina del nga rruga, drejtuesi humb jetën

Fier – Nje aksident i rende me pasoje vdekje ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin rrugor Fier-Seman .

Nje automjet ka humbur kontrollin dhe ka perfunduar ne kanal dhe si pasoje ka humbur jeten nje person.

Ne vendngjarje ka shkuar policia qe po kryen ekspertizen per te zbardhur detajet dhe shkaqet e ketij aksidenti.

Policia

Rreth orës 15:00, në aksin rrugor “Fier-Seman” shtetasi Elidon Kulla, 29 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar automjetin tip “Peugeot”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, ka ndërruar jetë shtetasi E. K.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME