Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËMbretëresha Elizabet del në publik, ka probleme me shëndetin

Mbretëresha Elizabet del në publik, ka probleme me shëndetin

E buzëqeshur, mbretëresha Elizabeth II mori pjesë në një festë të Jubileut të Platinit në Windsor të dielën, po monarkja 96-vjeçare përdori një shkop.

Publiku e priti mbretëreshën me ovacione ndërsa një paradë ekstravagante kuajsh të udhëhequr nga aktorët e Hollivudit Tom Cruise dhe Helen Mirren mori gjithashtu vëmendjen.

Mbretëresha javën e kaluar nuk hapi parlamentin, hera e parë që ajo mungon në këtë ngjarje që nga viti 1963.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME