Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINË“Më bulliz*uan, por u ngrita”, Lumbardh Salihu fiton Big Brother VIP Kosova...

“Më bulliz*uan, por u ngrita”, Lumbardh Salihu fiton Big Brother VIP Kosova 2

“Më bullizuan, por u ngrita dhe fitova”. Lumbardh Salihu është shpallur fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova. Ish-futbollisti me origjinë nga Vitia ka rezultuar banori më i votuar mes katër finalistëve.

Ai la në vend të dytë këngëtarin Blerando, pasuar nga Shqipe Hysenaj në vend të tretë dhe transgjinorja Edona James në vendin e katërt.

Përgjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi u shqua si një djalë i kulturuar dhe me edukatë i cili herë pas here krijonte edhe situata dhe merrte pjesë edhe në debate të ndryshme.

Salihu si i fundit banor i shtëpisë, i fiku të gjitha dritat e shtëpisë së Big Brother VIP kosova në fund të finales.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME