Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIMë në fund del në treg “Counter Strike 2”

Më në fund del në treg “Counter Strike 2”

Counter Strike 2 është lëshuar zyrtarisht sot dhe lojtarët mund të testojnë nëse po përdorin ose jo Steam.

Domethënë, është një azhurnim falas për “CS: GO” të mëparshëm, me një sërë përmirësimesh dhe ndryshimesh.

Valve thotë se ata po i ndajnë hartat në tre kategori, duke i bërë bombat tymi të duken më realiste dhe duke përfshirë një sistem të ri të renditjes së lojtarëve.

Gjithashtu, ka një “arritje” të re – Një Fillim i Ri, por në thelb, duket se këtë herë krijuesit vendosën për më shumë ndryshime kozmetike.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME